с. Богданівка. Богданівська філія заклад І ступеня - дошкільний навчальний заклад

Олімпійський тиждень

Олімпійські ігри… Скільки хвилюючого міститься в цих       коротких словах для кожного спортсмена, кожного шанувальника спорту! Олімпійські ігри – це особливий світ, світ мужніх, наполегливих людей, які цілеспрямовано йдуть до поставленої мети, долаючи на своєму шляху всі труднощі.

У рамках Олімпійського тижня учні школи дізналися про Олімпійські ігри від часів Стародавньої Греції до сучасності, переглянули виставку літератури на олімпійську тематику. Свої знання про Олімпійський спорт показали учасники вікторини; силу і витривалість демонстрували школярі старших класів в особистій першості з бігу та метання; учні початкової школи були активними учасниками «Веселих стартів». Справжнім дійством була загальношкільна зарядка, присвячена Дню фізкультурника. Заключним акордом Тижня стали змагання з волейболу серед команд учнів, вчителів та випускників школи.

Вказівною зіркою усіх заходів, проведених у рамках Тижня, були слова засновника сучасного олімпійського руху Пєра де Кубертена; «О, спорт! Ти – мир!»

Україно моя, Україно!

Ти для мене святиня свята.

Неподільна, чарівна, єдина.

Дідівська й батьківська земля.

Ці слова стали епіграфом  уроку, який провела для своїх вихованців Гвоздь Лариса Іванівна.

Учні та їхні батьки були активними учасниками навчально-виховного процесу. Школярі «створили» сонячну систему, в центрі якої   поставили слово Україна, а навколо нього розмістили ті слова, без яких  неможливе щасливе життя: рідна земля, батьки, державна мова, українська пісня, працьовитий народ,  звичаї  та традиції…;  «Абетка міст України», хвилинка-цікавинка, «криголам» - ці вправи сприяли зацікавленості  учнів  темою уроку та сприяли вихованню любові до України та її народу.

Підсумком уроку стало виконання практичного завдання «Обійми Україну теплом своїх долонь».